Tunezjia

Tunezji gdzie pogoda jest mniej kapryśna, a hotel oferuje nam wyżywienie i napoje All inclusive. Nikt nie wspomina jednak, że jest to cena podstawowa. Jeśli chcemy zobaczyć jakieś zabytki lub opuścić teren hotelu musimy sporo zapłacić. W tym samym czasie będąc nad morzem np. własnym autem możemy zwiedzić okoliczne atrakcje.
Oczywiście wiele osób doda, że pogoda w Tunezji jest dużo lepsza. Słońce świeci każdego dnia, ale czy kapryśna pogoda nad morzem nie dodaje uroku temu miejscu. Każdy ma inne podejście. Na pewno wyjazd do Tunezji to świetna alternatywa, o ile uda nam się coś zwiedzić. Niestety często klienci biur podróży nie zdają sobie sprawy, że Tunezję zobaczą tylko zza szyby busa, który przewiezie ich z lotniska do hotelu. Z całą pewnością miejsce t jest niezwykle urokliwe i co roku przyciąga wielu turystów, a dzięki ofercie All inclusive można zapomnieć o przygotowywaniu posiłków, czy szukaniu restauracji, w której za rybę zapłacimy 50 zł.
Pomimo tego, że wczasy za granicą zyskują coraz większą rzeszę zwolenników, nie maleje liczba turystów nad Polskim morzem. Wręcz przeciwnie, co roku przyjeżdża tutaj wielu turystów, również tych zagranicznych, dla których ceny w polskich miasteczkach i wsiach nad morzem są niezwykle atrakcyjne. Warto tez zaznaczyć, że ceny w większych miejscowościach nad morskich są wygórowane, dlatego też warto szukać małych wiosek, gdzie nie ma pensjonatów i hoteli.