Oferty last minute

Oferty last minute z roku na rok są coraz bardziej popularne, chociaż równie duża liczba ludzi decyduje się na wakacje już w styczniu i wtedy mogą oni skorzystać z oferty first minute. Zwykle w pierwszych tygodniach sprzedaży wjazdu na okres wakacyjny ceny są równie atrakcyjne, a zakup wakacji przed wyjazdem daje nam pewność, że dojdzie do wyjazdu, o ile biuro podróży, z jakiego korzystamy jest stabilne finansowo. Niemniej jednak to oferty last minute są tańsze i bardziej atrakcyjne dla wielu osób, ale należy pamiętać, że oczekiwanie do samego końca może zakończyć się fiaskiem i w czasie zaplanowanego urlopu nie uda nam się nigdzie wyjechać.
Jeśli szukamy czegoś krótszego i w grę nie wchodzi dwutygodniowy wyjazd, możemy korzystać z wycieczek last minute na kilka dni, które znajdziemy w ofercie wielu biur podróży. Czasem można zakupić wycieczkę za zaledwie 300 zł z pełnym wyżywieniem do stolicy miłości, czyli do Paryża. Warto jednak zwrócić uwagę, czy cena zawiera koszty podróży. Nawet, jeśli przelot musimy opłacić sami na pewnych stronach internetowych można znaleźć tanie przeloty, nawet za przysłowiową złotówkę.
Przeloty w ofercie last minute to ciekawa opcja dla osób, które nie przepadają za zorganizowanymi wyjazdami. Uwagę jednak należy zwrócić na to, co obejmuje cena. Na stronach internetowych z tanimi lotami często małym druczkiem dopisane jest, że cena nie obejmuje opłat lotniskowych. Kolejną ważna kwestią jest usytuowanie lotniska względem miejsca, do którego chcemy się udać. Często można znaleźć loty do Paryża. Ceny są niezwykle atrakcyjne i wylot z Polski kosztuje 70 zł, ale bardzo często samolot ląduje na lotnisku poza stolicą Francji, a za dojazd trzeba dodatkowo zapłacić nawet ok. 60 euro.